Etui na dokumenty i pieniądze dg/616

Więcej informacji

Więcej szczegółów

DG 616 Etui Osobiste na Dokumenty i Pieniądze Skutecznie chroni dokumenty i pieniądze przed dostępem osób nieuprawnionych. Doskonale przylega do ciała. Etui osobiste na dokumenty, karty kredytowe, pieniądze etc. Dwie kieszenie zamykany na cienki plastikowy zamek błyskawiczny Użyty materiał - COMTEX - supercienki, wytrzymały, obojętny dla ciała Rozmiar: 15 x 20 x cm

Go Travel to lider sprzedaży akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo asortyment ograniczony był do 10 artykułów, które na początku lat 80. charakteryzowały się innowacyjnymi rozwiązaniami i szybko osiągnęły niebywały sukces wśród podróżujących na całym świecie. W chwili obecnej w katalogu Go Travel dostępnych jest ponad 250 produktów, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 45 krajach oraz na niemal wszystkich lotniskach.

39,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: