Garderoba puccini fm-60062 czarna

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Torba na garderobę Puccini zamykana na zamek, którą Państwu prezentujemy, wykonana jest z poliestru. Torba posiada: - odpinany pasek na ramię o regulowanej długości. Na froncie dwie duże kieszenie na suwak. - a wyposażeniu dwa wieszaczki umożliwiające powieszenie rozpiętej torby. - wewnątrz klapę rozdzielającą, zamykaną na zamek, a na niej dwie pojemne siatkowe kieszenie z suwakami. - w górnej części uchwyt do zamocowania wieszaków ubraniowych (dwa w komplecie). - w dolnej części dwie kieszenie na drobne rzeczy (wykończone gumką) i regulowaną taśmę zapobiegającą przesuwaniu się odzieży. - w środkowej części zapinany na rzep miękki wałek do zawieszania dłuższych części garderoby. - wymiary : 119 x 56 x 9 cm Gwarancja : 2 lata

PUCCINI to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Każdy rok działalności przynosi nowe wyzwania i potwierdza jej dynamiczny rozwój. Siedziba firmy mieści się w Dobrej koło Szczecina. W nowo wybudowanym kompleksie o powierzchni 3500 m2 – znajduje się biuro projektowe, wzorcownia oraz baza logistyczno-handlowa.

Ostatnie egzemplarze!

259,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: