Gravitt torba na kołach 50 cm niebieska

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Torba podróżna wykonana z lekkiego i odpornego na uszkodzenia materiału cordura. Torba posiada: - jedną dużą komorę zamykaną dwu kierunkowym suwakiem - 2 koła - na froncie kieszeń z suwakiem - rączka na szczycie torby - uszy zapinane rzepem - wysuwana rączka umożliwiająca ciągnięcie torby - kółka kauczukowe na łożyskach - usztywnione dno - wymiary: 50 x 28 x 28 cm - pojemność: 33 l

Produkty cechowane marką GRAVITT w całości produkowane są w Chinach. Marka Gravitt wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji bagażu podróżnego: walizki, torby kabinowe, torby na kołach. Są to produkty w przystępnej cenie i dobrej jakości. Oferta zawiera produkty wykonane z ABS-u(tworzywa), poliestru(materiałowe), walizki na czterech lub dwóch kołach i w wielu kolorach.

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: