Mała walizka dielle 155/50 panna

Więcej informacji

Walizka włoskiego producenta Dielle wykonana z lekkiego oraz bardzo wytrzymałego materiału ABS(tworzywo odporne na naciski, pęknięcia i zarysowania). Waliza na czterech podwójnych kołach zapinana na suwak, wyposażona w zamek szyfrowy z systemem TSA.

Więcej szczegółów

Walizka posiada:
- cztery podwójne i solidne kółka obracające się o 360° typu spinner
- wysuwany teleskopowo aluminiowy stelaż z blokadą
- zamek szyfrowy typu TSA
- dwa uchwyty do przenoszenia górny i boczny (oprócz walizki kabinowej)
- wewnątrz elastyczne pasy zabezpieczające zawartość, kieszeń na drobiazgi i zamykana w klapie przegroda z - kieszeniami
- elementy ze skóry ekologicznej

Wymiary  50 x 38 x 20 cm.
Waga: 2.6 kg
Pojemność: 31 litrów

Realizacja zamówienia do czterech dni roboczych!

Dielle to włoski producent który już od 20 lat z powodzeniem konkuruje na rynkach europejskich i nie tylko. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów produkty firmy Dielle charakteryzują się doskonałą jakością, ale także niepowtarzalnym designem. Charakterystyczną cechą Dielle są skóropodobne obicia rogów walizek. Jest kilka takich kolekcji i to one są kojarzone z marką Dielle.

289,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: