Wyprzedaż

Mała walizka puccini camerino em-50307 czarny

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Mała walizka Puccini na 2 kółkach, którą Państwu prezentujemy wykonana jest z poliestru. Walizka posiada: - wysuwaną rączkę z blokadą, - miękkie uchwyty na górnej i bocznej powierzchni walizki, - na frontowym panelu dwie kieszenie zapinane na suwaki, - w komorze głównej pasy zapobiegające przesuwaniu się odzieży, - na wewnętrznej stronie klapy dużą kieszeń siatkową, - zamek szyfrowy, - z tyłu walizki wysuwany wizytownik adresowy, - pojemność 35 litrów, - wagę 2,7 kg - wymiary 37 x 20 x 52,5 cm.

PUCCINI to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Każdy rok działalności przynosi nowe wyzwania i potwierdza jej dynamiczny rozwój. Siedziba firmy mieści się w Dobrej koło Szczecina. W nowo wybudowanym kompleksie o powierzchni 3500 m2 – znajduje się biuro projektowe, wzorcownia oraz baza logistyczno-handlowa.

Ostatnie egzemplarze!

179,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: