Pas do zabezpieczania bagażu dg/224

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Pas DG 224 do zabezpieczania bagażu z zamkiem na kluczyk Doskonale pasuje do każdej walizki podróżnej lub torby sportowej. Zapewnia skuteczną ochronę i łatwą identyfikację. - Wytrzymały nylonowy pas do zabezpieczania bagażu. - Wytrzymała plastikowa klamra, zabezpieczająca bagaż przed nieoczekiwanym otwarciem. - Klamra zamykana na zamek z kluczykiem. - Rozmiar: 170 x 4 x 0,3 cm

Go Travel to lider sprzedaży akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo asortyment ograniczony był do 10 artykułów, które na początku lat 80. charakteryzowały się innowacyjnymi rozwiązaniami i szybko osiągnęły niebywały sukces wśród podróżujących na całym świecie. W chwili obecnej w katalogu Go Travel dostępnych jest ponad 250 produktów, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 45 krajach oraz na niemal wszystkich lotniskach.

35,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: