Portfele skórzane damskie i męskie

Portfel to właściwie życiowy niezbędnik, mamy go zawsze przy sobie, chowamy w nim wszystkie karty – płatnicze czy lojalnościowe, pieniądze oraz inne ważne dokumenty. Decydując się więc na zakup idealnego portfela należy kierować się przede wszystkim jego praktycznością - ważna jest wielkość, pojemność, kształt oraz wnętrze – liczba kieszonek, schowków i przegródek.

Poza funkcjonalnością nie bez znaczenia jest również materiał, z którego jest wykonany. Jeśli używany kilka lub kilkanaście razy dziennie portfel ma służyć nam przez lata warto zdecydować się na portfel skórzany. Skóra polecana jest ze względu na jakość i trwałość materiału. Co więcej? Wygląd – elegancki, skórzany portfel idealnie dopełnić może nasz wizerunek. Skórzany portfel jest także idealny na prezent – zawsze praktyczny, każdy go potrzebuje i do tego może naprawdę cieszyć oko nowego właściciela. Rynek oferuje mamy szeroki wybór portfeli i zarówno portfele skórzane damskie, jak i portfele skórzane męskie dostępne są w wielu kolorach, krojach i fakturach. Dlatego, zależnie od potrzeb, gustu, wieku czy płci dobrać możemy portfel idealny.

Portfele skórzane damskie noszone są zazwyczaj w przepastnych kobiecych torbach, wyróżniają się więc dużymi rozmiarami. Co więcej, mogą także służyć jako mała torebka trzymana w ręku, idealne nadająca się na eleganckie wieczorne wyjścia czy rodzinne uroczystości. Popularne są także niewielkie portfele, w których zmieścić można zaledwie kartę płatniczą i puder.

Portfele skórzane męskie są z reguły niewielkie i łatwo je schować do kieszeni marynarki lub spodni. Jednak wbrew pozorom takie niewielkie portfele mogą pomieścić naprawdę wiele – z reguły noszone są w nich wszystkie ważne dokumenty oraz niezbędne karty płatnicze. Niezwykle ważna jest więc ich wytrzymałość, zapięcie, sposób składania.

Dobrej jakości portfel służyć nam może przez wiele lat dlatego warto przemyśleć jego zakup i w pierwszej kolejności skupić się na jego funkcjonalności oraz jakości materiału. Jednak, aby spełniał wszystkie nasze wymagania i preferencje ważny jest też wybór modelu, koloru czy kształtu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja