O sklepie Margoni

MARGONI działa na rynku od 1956 r. Jest doświadczoną rodzinną firmą z tradycjami, której celem jest sprzedaż doskonałej jakości wyrobów galanterii skórzanej najbardziej renomowanych firm światowych.

Specjalizujemy się w dystrybucji ekskluzywnych produktów galanteryjnych, w tym: torebek damskich, teczek skórzanych, portfeli, rękawiczek, pasków oraz szerokiej gamy bagażu podróżnego (walizki oraz torby podróżne).
W ofercie sklepu Margoni znajdują się wyselekcjonowane wyroby m.in. takich firm jak: Wittchen, Puccini, Roncato, Samsonite, Pierre Cardin, Wojewodzic, Garbacz.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu w Otwocku (k. Warszawy) przy ul. Andriollego 16 paw.6, w którym bezpośrednio mogą Państwo zapoznać się z ofertą ponad 4.000 markowych wyrobów.

walizki sklep internetowy sklep z walizkami podróżnymi

Dodatkowo na miejscu znajduje się pracownia kaletnicza, świadcząca wszelkiego rodzaju usługi w zakresie napraw galanterii skórzanej.

Dokładając wszelkich starań, mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i produkty oferowane w naszym sklepie dadzą Państwu dużo satysfakcji i sprostają wymaganiom najbardziej wymagających koneserów piękna i funkcjonalności.

Życzymy udanych zakupów
Marek Gągol wraz z zespołem Margoni

  • Rejestracja