Etui na karty verus london 133

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Etui na karty Verus 133 bordo, które Państwu prezentujemy wykonane jest ze skóry naturalnej gat I. Etui posiada: - 2 kieszenie, - 10 kieszeni na karty - 1 komorę na banknoty Oryginalne i szlachetne aplikacje tworzą niepowtarzalny wizerunek. wymiary 12 cm x 7 cm.

Jesteśmy nie tylko producentem ekskluzywnej galanterii skórzanej i bagażu marki VERUS i VIP COLLECTION, ale również ich kreatorem. Nasze produkty są zgodne z aktualnymi trendami mody, przyjazne w użytkowaniu i funkcjonalne.
   Używamy do produkcji najlepsze włoskie skóry z TOSCANII, garbowane metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych. Żaden produkt na rynku polskim z ekskluzywnej galanterii skórzanej nie posiada tak wysokiego wskaźnika jakości do ceny.

119,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: