Garderoba na kołach delsey 00 2239521 00 pr

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Garderoba Delsey, którą prezentujemy wykonana jest wykonana z poliestru 840*600*120 D. Garderoba posiada: - system jezdny na dwóch kołach z teleskopową rączką - ergonomiczny uchwyt do noszenia - odpinany, regulowany pasek na ramie max dł 140 cm - z przodu kieszeń z suwakiem - komora główna z wieszakiem i dwiema kieszeniami mocowanymi na rzep - szyfrowy system zabezpieczający z linką stalową - stalowe oczko do zawieszenia rozłożonej garderoby wymiary: 55 cm x 55 cm x 23 cm PRODUKT OBJĘTY JEST PIĘCIOLETNIĄ GWARANCJĄ !!!

Delsey Paris to od lat niezmienny ogólnoświatowy synonim jakości, elegancji i prestiżu. Początki marki  to rok 1946 gdy pan Emil Delhaye i bracia Seynhaeve otworzyli wspólnie firmę Delsey. Delsey zapewnia najwyższą jakość toreb, pilotek, teczek itp.

949,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: