Identyfikator do bagażu dg/568 /różowy/

Więcej informacji

Więcej szczegółów

DG 568 Identyfikator do bagażu - 2 sztuki Doskonale pasują do każdej walizki podróżnej lub torby sportowej. Zapewniają skuteczną i łatwą identyfikację bagażu na lotnisku lub dworcu kolejowym. - Zamknięcie typu snap-lock dyskretnie ukrywa informacje o właścicielu bagażu. - W komplecie znajdują się dwa identyfikatory podróżne. - Dostępne kolory – żółty, różowy, zielony. - Rozmiar: 4 x 11 x 1,2 cm

Go Travel to lider sprzedaży akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo asortyment ograniczony był do 10 artykułów, które na początku lat 80. charakteryzowały się innowacyjnymi rozwiązaniami i szybko osiągnęły niebywały sukces wśród podróżujących na całym świecie. W chwili obecnej w katalogu Go Travel dostępnych jest ponad 250 produktów, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 45 krajach oraz na niemal wszystkich lotniskach.

23,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: