Identyfikator do bagażu dg/570 /fioletowy/

Więcej informacji

Więcej szczegółów

DG 570 Identyfikatory GLO do bagażu - 2 sztuki Doskonale pasują do każdej walizki podróżnej lub torby sportowej. Zapewniają skuteczną i łatwą identyfikację bagażu na lotnisku lub dworcu kolejowym. - Identyfikatory do bagażu - 2 sztuki - Łatwy i szybki w użyciu system wkładania kartki informacyjnej do identyfikatora - Atrakcyjna kolorystyka  umożliwia łatwą identyfikację bagażu. - Dostępne kolory – żółty, fioletowy, niebieski. - Rozmiar: 7,8 x 4 x 1,2 cm

Go Travel to lider sprzedaży akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo asortyment ograniczony był do 10 artykułów, które na początku lat 80. charakteryzowały się innowacyjnymi rozwiązaniami i szybko osiągnęły niebywały sukces wśród podróżujących na całym świecie. W chwili obecnej w katalogu Go Travel dostępnych jest ponad 250 produktów, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 45 krajach oraz na niemal wszystkich lotniskach.

32,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: