Kufer skórzany hast n-15/i czarny

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Kufer wykonany z bycast leather (skóra bydlęca, dwoina pokryta poliuretanem). Staranne wykonanie, dobór najlepszych surowców, dbałość o detale sprawiają że jest to teczka o bardzo wysokich walorach użytkowych Kufer posiada: - pojemną komorę z 3 przegrodami i kieszenią na telefon - na wewnętrzne stronie klapy miejsce na wizytówki i pióro - na przednim panelu zamykana kieszeń - wzmocnienia specjalnymi nitami w miejscu w którym zaczyna się klapa - 2 boczne kieszenie - wysokiej klasy zamek szyfrowy - nóżki chroniące dno teczki od przetarć - rączka teczki z podwójnej skóry - wymiary: 45 cm x 32 cm x 22 cm - waga 2,3 kg

Firma HAST zajmuje się produkcją i sprzedażą galanterii skórzanej. Filarami naszej oferty są nesesery, teczki. Do produkcji używane są tylko wysokiej jakości skóry produkcji polskiej.

659,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: