Neseser skórzany margoni n-09/b brąz

Więcej informacji

Jest to neseser w którym w razie konieczności można zwiększyć jego pojemność.Jest to funkcja, która bardzo się przydaje gdy się okazuje, że potrzebne dokumenty nie mieszczą się i trzeba by zabrać dodatkową torbę. Wykonany jest z wysokiej jakości skóry naturalnej.

Więcej szczegółów

Budowa nesesera:
- 4 harmonijkowe kieszenie, spinane zatrzaskami, w tym jedna na suwak
- miejsce na tel. kom., długopisy, dokumenty
- wzmocniona rączka, obszyta skórą
- niklowany, wysokiej klasy zamek szyfrowy
- dno zabezpieczone puklami przed uszkodzeniami
- wewnątrz wykończony gustowną trwałą foderą,
- neseser ma unikalną możliwość powiększenia swojej szerokości aż o 3 cm, Przez co zwiększa swoją objętość
- wmontowana blokada samoczynnego zamykania się klapy
- Wymiary: 45 x 34 x 11 cm

MARGONI działa na rynku od 1956 r. Jest doświadczoną rodzinną firmą z tradycjami, której celem jest sprzedaż doskonałej jakości wyrobów galanterii skórzanej najbardziej renomowanych firm światowych.
Specjalizujemy się w dystrybucji ekskluzywnych produktów galanteryjnych, w tym: torebek damskich, teczek skórzanych, portfeli, rękawiczek, pasków oraz szerokiej gamy bagażu podróżnego (walizki oraz torby podróżne).

W ofercie sklepu Margoni znajdują się wyselekcjonowane wyroby m.in. takich firm jak: Wittchen, Puccini, Roncato, Samsonite, Pierre Cardin, Wojewodzic, Garbacz.

749,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: