Tylko online

Neseser skórzany

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Neseser męski Franco Bellucci wykonany ze skóry licowej, zamykany zamkiem szyfrowym. W środku znajduje się jedna komora. Ruchoma klapa wyposażona została w mini biuro. W jego skład wchodzą; trzy pojemne kieszenie mogące pomieścić laptop i dokumenty formatu A-4, a także 1 kieszonka np. na pieczątki, miejsce na telefon komórkowy oraz wizytówki. Wnętrze nesesera wyłożone naturalna skórą. Neseser zamykany zamkiem szyfrowym Duża, potrójna kieszeń na ruchomej klapie z dwustopniowym zapięciem 4 kieszonki w tym mniejsza i większa zamykane na suwak Kieszeń na pieczątki Miejsce na wizytówki, telefon i długopisy Solidna rączka Wnętrze wyłożone naturalną skórą Wymiary : 45 x 34 x 11cm

Franco Bellucci to polska firma, działająca w branży galanterii skórzanej od lat 70. ubiegłego wieku. Ich wyroby w dużej mierze wyszywanej ręcznie, w zakładzie produkcyjnym w Elblągu. Charakteryzują się nowoczesnym designem, wysoką jakością oraz precyzją wykonania - dbałością o każdy detal. Część kolekcji dla pań przyozdobiona jest certyfikowanym kryształkiem Swarovskiego®.

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: