Parasol bugatti 21835/7 brąz

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Parasol Bugatti, który Państwu prezentujemy wykonany jest z wielką dbałością o jakość użytych materiałów i wykonania. Parasol otwierany jest ręcznie. - wielkość czaszy wystarczająca dla dwóch osób - rękojeść z drewna doskonale kontrastuje z pozostałymi elementami z włókna szklanego - 8 drutowa konstrukcja czaszy odporna na uszkodzenia porywistego wiatru - parasol zapakowany jest w firmowe kartonowe opakowanie Wymiary: - długość 98 cm - średnica czaszy 121 cm - waga 660 g

Parasole marki BUGATTI  plasują się na najwyższych półkach pośród akcesoriów i dodatków do odzieży. Najnowsza technologia, krótkie, wysublimowane, unikalne serie, nienaganne wykończenia, nieprzemijająca elegancja to wizytówka "the european brand" Bugatti.

489,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: