Parasol damski zest 21663

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Parasol damski w kolorze czerwonym, rozkładany automatycznie. - parasolka posiada czaszę wykonaną z poliestru - parasol posiada 8 drutów wykonanych z włókna szklanego - średnica otwartej czaszy parasolki 100 cm - drąg parasola z włókna szklanego - długość 90 cm - rączka parasolki z tworzywa sztucznego - czasza wzmocniona na wiatr i śnieg - waga 300 g

Angielski producent parasoli ZEST. Zwracamy baczną uwagę na preferencje naszych klientów i trendy w modzie. Oryginalne nadruki na tkaninach stworzone przez utalentowanych artystów w naszym studio projektowym. Stylowe wzory na podstawie scenerii, miejskich krajobrazów, figur abstrakcyjnych, wizerunków zwierząt i kompozycji zdobniczych. Doskonały dodatek zarówno dla Panów jak i dla Pań parasole ZEST dodadzą stylu Twojemu wizerunkowi.

99,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: