Parasolka doppler 74262 fiolet

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Parasol Doppler jest otwierany automatycznie. - stelaż: aluminium, włókno szklane - długość złożonego parasola: 26 cm, po rozłożeniu 54 cm - ilość szprych: 6 - rozpiętość czaszy w linii prostej: Ø 100 cm - rączka: tworzywo sztuczne - odporny na rdzę - odporny na wiatr - tkanina: satyna - pokrowiec.

W Szwajcarii małej miejscowości Braunau/Inn w centrum Europy, powstają niepowtarzalne parasole. Ręczna praca, oparta o rodzinną tradycję, idąca w parze z najlepszymi naturalnymi materiałami, precyzją wykonania oraz niepowtarzalność, to największe atuty produktów marki Doppler Manufaktur. Niezwykłe rękojeści, unikalne surowce - drewno kasztanowca, tkaniny z Włoch i Austrii, stelaże do parasoli golf z Anglii, pracują na efekt końcowy.

119,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: