Plecak na laptop polo club bh-224 czarny

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Plecak z miejscem na laptopa marki Beverly Hills Polo Club. Wykonany z nylonu o podwyższonej gęstości splotu. Główna komora zawiera przegrodę na laptopa o wymiarach 38 x 5 x 28 cm. Posiada też dwie małe kieszonki na drobiazgi. Istnieje możliwość zabezpieczenia zamków suwaka kłódką (kłódki nie ma wyposażeniu). W drugiej mniejszej komorze jest miejsce na przybory do pisania, telefon, wizytówki lub karty. Na zewnętrznej klapie użytkownik znajdzie dwie kieszenie, jedna zamykana na suwak, druga na magnetyczny klips. Regulowane szelki i uchwyt do ręki. Pulery suwaków sygnowane są dyskretnym logo marki. Wymiary: 42 x 30 x 19 cm

Beverly Hills Polo Club jest w chwili obecnej globalną marką dostępną w ponad 80 krajach na całym świecie. Historia marki zaczyna się na początku ubiegłego wieku w USA, w słonecznej Californii. Do dnia dzisiejszego charakterystyczne logo z jeźdźcem jest synonimem najwyższej jakości, a jednocześnie niewymuszonej elegancji i smaku.  Oferta marki jest  bardzo szeroka  i obejmuje już nie tylko odzież jak na początku swej działalności.  W chwili obecnej to również kosmetyki, perfumy, zegarki, portfele, walizki, plecaki, torby i torebki.

239,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: