Plecak puccini pm-70604 zielony

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Plecak dwukomorowy, zamykany na suwaki firmy Puccini, który Państwu prezentujemy wykonany jest z nylonu. Plecak posiada 2 komory: - pierwsza komora: posiada przegrodę, dodatkowo funkcjonalne kieszenie m.in. na telefon, długopisy i inne drobiazgi, - druga komora: przedzielona, posiada dwie kieszonki oraz ochronną kieszeń na laptopa, - po bokach plecaka: kieszenie z wbudowanymi zamkami, umożliwiającymi poszerzenie, - z tyłu plecaka gąbki, zwiększające komfort noszenia plecaka, - wymiary 32 x 22 x 44 cm.

PUCCINI to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Każdy rok działalności przynosi nowe wyzwania i potwierdza jej dynamiczny rozwój. Siedziba firmy mieści się w Dobrej koło Szczecina. W nowo wybudowanym kompleksie o powierzchni 3500 m2 – znajduje się biuro projektowe, wzorcownia oraz baza logistyczno-handlowa.

168,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: