PLECAK VICTORINOX DELUXE LAPTOP BACKPACK

749,00 zł

Powyżej 300,00 zł wysyłka GRATIS!

Brutto

Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie

Plecak Victorinox, który Państwu prezentujemy wykonany jest z wielką dbałością o szczegóły z najwyższej jakości materiałów. Plecak posiada wyściełaną komorą na laptop 15'6" oraz iPad, Tablet, e Reader do 10''. Plecak marki Victorinox objęty jest 10 letnią gwarancją obejmującą wady materiału i wykonania. Plecak na laptopa idealny na co dzień jak i w podróży. - komora tylna posiada wyściełaną kieszeń na laptopa do 17", komora zamykana na zamek - komora druga posiada dużą kieszeń z siatki i przestrzeń do zagospodarowania, komora zamykana na zamek - komora trzecia zapinana na zamek posiada kieszeń na iPad, Tablet, e Reader do 10' oraz dużą kieszeń z siatki zapinaną na zamek, dodatkowe kieszenie na urządzenia peryferyjne - na przednim panelu mała kieszeń na dokumenty - na bokach kieszenie rozciągane idelane na napój - boczne pasy kompensacyjne zapinane na klamry - kieszeń na dokumenty - rączka do noszenia w ręku - regulowane i wyściełane szelki do noszenia na plecach - pasek "biodrowy" dla równomiernego rozłożenia ciężaru, chowany gdy nie jest używany - uchwyt do przenoszenia w ręku - tkanina Versatek™ zapewnia wytrzymałość i odporność - pojemność 30 l - waga 1,2 kg Wymiary: 34 cm x 50 cm x 18 cm. Czas realizacji zamówienia siedem dni.

W 1884 roku Karl Elsener otworzył w miejscowości Ibach, w szwajcarskim kantonie Schwyz, warsztat produkujący noże. Były to czasy, kiedy Szwajcaria była jednym z najbiedniejszych krajów w Europie.
W 1891 roku przedsiębiorstwo Elsnera wykonało pierwsze zlecenie dla szwajcarskiej armii, produkując kolekcję noży oficerskich.
Obecnie Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie: noże, torby, akcesoria podróżne, odzież, perfumy.

Victorinox
DELUXE LAPTOP BACKPACK
2016-02-26
Podobne produkty ( 9 innych produktów z tej samej kategorii )
  • Rejestracja