Portfel damski giovani swarovski cv-430 fioletowy

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Portfel Giovani CV-430 fiolet, który Państwu prezentujemy wykonany jest ze skóry naturalnej gat I. Portfel wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry cielęcej garbowanej metodą roślinną, która znana jest i stosowana od wieków. Najszlachetniejszą ze skór jest skóra wyprawiona tą metodą. Użyte garbniki roślinne otrzymywane w sposób naturalny z kory i drewna dębu oraz wierzby, a także z liści drzew sumaka świadczą o szlachetności skóry. Dzięki temu naturalnemu procesowi na powierzchni skóry widoczne są przepiękne, a przede wszystkim niepowtarzalne jarzma ukształtowane przez samą naturę. Ślady te należy traktować jako dowód szlachetności oraz autentyczności skóry, z której wykonano portfel. W związku z tym każdy portfel jest małym niepowtarzalnym arcydziełem stworzonym przez naturę. Widoczne jarzma można porównać do linii papilarnych naszej dłoni, które są niepodważalnym dowodem autentyczności i niepowtarzalności w skali całego świata.

Portfel posiada:
- miejsce na bilon zamykane na bigiel
- przegroda na banknoty
- 9 miejsc na karty kredytowe
- 4 kieszenie uniwersalne
- portfel zapinany na zatrzask
- wymiary: 13,5 x 9 cm

Giovani to nie tylko kolekcja unikatowych portfeli, to styl życia i piękno zamknięte w skórzanej szacie. Same słowo "Giovani" znaczy młody, młodzieńczy. Dlatego te produkty są stworzone dla ludzi młodych duchem, otwartych, ambitnych i ciekawych świata. Same produkty Giovani mają przed sobą cel zmienić postrzeganie produktów skórzanych zamkniętych w określonych ramach wzornictwa. Produkty Giovani dzielą się na grupy portfeli Damskich i Męskich ( kolekcji AV, CV, DV, GR ), teczki, wizytowniki, i torebki.

349,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: