Portfel męski verus london 91 czarny

Więcej informacji

Więcej szczegółów

PROMOCJA- REGULARNA CENA- 170 ZŁ! Portfel Męski Verus London 91 czarny, który Państwu prezentujemy wykonany jest ze skóry naturalnej gat I. Portfel posiada: - 8 kieszeni na karty - 2 kieszenie, - 3 kieszenie z siatką, - 1 kieszeń zamykana na zamek, - 2 komory na banknoty, - 1 komora na bilon. Oryginalne i szlachetne aplikacje tworzą niepowtarzalny wizerunek. wymiary 12 cm x 10 cm.

Jesteśmy nie tylko producentem ekskluzywnej galanterii skórzanej i bagażu marki VERUS i VIP COLLECTION, ale również ich kreatorem. Nasze produkty są zgodne z aktualnymi trendami mody, przyjazne w użytkowaniu i funkcjonalne.
   Używamy do produkcji najlepsze włoskie skóry z TOSCANII, garbowane metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych. Żaden produkt na rynku polskim z ekskluzywnej galanterii skórzanej nie posiada tak wysokiego wskaźnika jakości do ceny.

150,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: