Saszetka hexagona 291331

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Saszetka Hexagona na ramie mod. 291331 wykonana jest z nylonu, wykończonego skórą syntetyczną. Saszetka posiada: - trzy komory zapinane na suwak z kieszenią na suwak - pasek regulowany, max. obwód pasa 140 cm - z przodu i z tyłu kieszeń zapinana na suwak wymiary: 24 cm x 14 cm x 8 cm

HEXAGONA to renomowana francuska marka galanterii skórzanej budowana od ponad 20 lat zgodnie z tradycją rodzinną. Idea biznesu rodzinnego zrodziła się w dzielnicy Marais w Paryżu, a zapoczątkowała ją niezwykła pasja do skóry naturalnej. Dbałość o szczegóły, oryginalne wykończenia, a przede wszystkim ciągła innowacyjność i podążanie za obecnymi trendami mody pozwoliły marce Hexagona stać się jednym z liderów wśród producentów galanterii skórzanej na świecie.

150,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: