Teczka cholewiński t-1 czarna

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Teczka Cholewiński T-1, którą Państwu prezentujemy, wykonana jest ze skóry naturalnej Teczka posiada: - trzy duże komory jedna mniejsza na dokumenty, - jedną kieszeń na suwak miejsce na długopisy, wizytownik, komórkę i cztery małe kieszonki, - z tyłu kieszeń formatu A4 na magnes, - zamek na kluczyk. - odpinany pasek o długości 120 cm Teczka przystosowana do laptopa 15,4 cala. wymiary 42 cm x 33 cm x 12 cm.

Polska, rodzinna marka CHOLEWIŃSKI, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka CHOLEWIŃSKI kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.

1 029,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: