Wyprzedaż

Teczka męska cholewiński t-8 brązowa

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Teczka Męska Cholewiński T-8, którą Państwu prezentujemy wykonana jest ze skóry naturalnej. Teczka posiada: - trzy duże komory, - jedną mniejszą na dokumenty, miejsce na długopisy, wizytownik, komórkę, - jedną małą kieszonkę - z tyłu kieszeń formatu A4 na suwak, - pasek nośny o długości 120 cm, - zamek na kluczyk. Teczka przystosowana do laptopa 15,4 cala. wymiary 42 cm x 32 cm x 12 cm.

Polska, rodzinna marka CHOLEWIŃSKI, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka CHOLEWIŃSKI kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.

799,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: