Teczka męska skórzana bellucci t-10 czarna

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Teczka męska Franco Bellucci wykonana z wysoko gatunkowej skóry licowej. Wewnątrz jedna pojemna przegroda wyposażona w kieszeń na laptop oraz 4 miejsca na wizytówki, długopisy oraz telefon. Z przodu teczki znajdują się 4 przegrody zapinane za pomocą patki, mieszczące dokumenty formatu A-4. Z tyłu teczki mieści się kieszeń zamykana na suwak. 1 komora 4 przegrody mogące pomieścić dokumenty formatu A-4 Miejsce na laptop Z tyłu teczki kieszeń zapinana na suwak 4 miejsca na wizytówki oraz długopisy Kieszonka na telefon komórkowy Wymiary: 40 x 33,5 x 11 cm

Franco Bellucci to polska firma, działająca w branży galanterii skórzanej od lat 70. ubiegłego wieku. Ich wyroby w dużej mierze wyszywanej ręcznie, w zakładzie produkcyjnym w Elblągu. Charakteryzują się nowoczesnym designem, wysoką jakością oraz precyzją wykonania - dbałością o każdy detal. Część kolekcji dla pań przyozdobiona jest certyfikowanym kryształkiem Swarovskiego®.

829,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: