Teczka skórzana giovani cv-639 czarna

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Teczka Giovani wykonana jest za skory naturalnej gat. I. Teczka posiada: - przedni panel z dwoma kieszeniami zamykanymi na suwak i zatrzask - komora z kieszenią na suwak, kieszenie i organizer - z tyłu kieszeń z suwakiem - odpinany, regulowany pasek na ramię max. 120 cm - wymiary: 42 cm x 32 cm x 8 cm.

Giovani to nie tylko kolekcja unikatowych portfeli, to styl życia i piękno zamknięte w skórzanej szacie. Same słowo "Giovani" znaczy młody, młodzieńczy. Dlatego te produkty są stworzone dla ludzi młodych duchem, otwartych, ambitnych i ciekawych świata. Same produkty Giovani mają przed sobą cel zmienić postrzeganie produktów skórzanych zamkniętych w określonych ramach wzornictwa. Produkty Giovani dzielą się na grupy portfeli Damskich i Męskich ( kolekcji AV, CV, DV, GR ), teczki, wizytowniki, i torebki.

599,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: