• Promocja!
  • -50,00 zł

Teczka skórzana męska stefania b-405/by BRĄZOWA

419,00 zł
369,00 zł Zniżka 50,00 zł

Powyżej 300,00 zł wysyłka GRATIS!

Brutto

Ekspresowa wysyłka w 24h

Teczka wykonana z naturalnej skóry BYCAST (skóra tapicerska z powłoką poliuretanową).

Kolor
Ilość

Teczka posiada trzy komory główne plus jedną dodatkową zamykaną na zamek błyskawiczny. Pierwsza i trzecia komora mogą służyć do przechowywania dokumentów o formacie A-4, druga posiada miejsce na laptopa z zapięciem w postaci skórzanych pasków. Na zewnątrz otwierana kieszonka z organizerem i miejscem na dwa pióra, dwie wizytówki, telefon i płaską kieszonkę zamykaną na zamek zamykana na skórzane paski z zapięciami. Całość zamykana na skórzaną klapkę z zapięciem na zamek, od frontu zdobienie w postaci herbu firmy Stefania. W zestawie pasek na ramie z regulacją długości u góry teczki rączka pokryta skórą. Wymiary: 42 x 31 x 15 cm.

Zakład Galanterii Skórzanej "Stefania" to jeden z największych producentów galanterii skórzanej w Polsce. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1992 roku.
Dla najlepszych klientów jesteśmy w stanie wykonać skórę, pod wybrany przez nich kolor Pantonu. Portfele, teczki, torebki, wizytowniki, etui, organizery oraz inne wyroby dopasowane są do trendów mody i wymogów klienta. Flagowa kolekcja Stefanii to portfele z kryształami Swarovskiego.

Stefania
b-405/by BRĄZOWA
1 Przedmiot
Podobne produkty ( 16 innych produktów z tej samej kategorii )
  • Rejestracja