Walizka duża verus montreal 28" zielona

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Walizka duża Verus MONTREAL 28" , którą Państwu prezentujemy wykonana jest z poliwęglanu. Kolekcja bagaży MONTREAL. Walizka posiada: - 4 mocne koła, obracające się w zakresie 360⁰ - wysuwaną teleskopową rączkę - kieszeń wewnętrzną zamykaną na suwak, - zamek TSA - uchwyty na górnej i bocznej powierzchni walizki - bardzo lekka 5,2 kg - pojemność 98 litrów wymiary - 54 cm x 31 cm x 79 cm

Jesteśmy nie tylko producentem ekskluzywnej galanterii skórzanej i bagażu marki VERUS i VIP COLLECTION, ale również ich kreatorem. Nasze produkty są zgodne z aktualnymi trendami mody, przyjazne w użytkowaniu i funkcjonalne.
   Używamy do produkcji najlepsze włoskie skóry z TOSCANII, garbowane metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych. Żaden produkt na rynku polskim z ekskluzywnej galanterii skórzanej nie posiada tak wysokiego wskaźnika jakości do ceny.

399,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: