Podróżna opaska na oczy dg/281

Więcej informacji

Więcej szczegółów

DG 281 Podróżna opaska na oczy + zatyczki do uszu Opaska do snu, ułatwiająca zasypianie w podróży samolotem, samochodem, promem. - Ergonomicznie ukształtowana opaska do snu. - Wykonana z wysokiej jakości miłych w dotyku materiałów. - Szerokie paski zapobiegają zsuwaniu się opaski podczas snu w samolocie, samochodzie lub pociągu. - Dostępne kolory – grafitowo/czarny. - W komplecie również zatyczki do uszu.

Go Travel to lider sprzedaży akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo asortyment ograniczony był do 10 artykułów, które na początku lat 80. charakteryzowały się innowacyjnymi rozwiązaniami i szybko osiągnęły niebywały sukces wśród podróżujących na całym świecie. W chwili obecnej w katalogu Go Travel dostępnych jest ponad 250 produktów, a punkty sprzedaży znajdują się w ponad 45 krajach oraz na niemal wszystkich lotniskach.

19,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: