Plecak victorinox vertical-zip laptop backpack

Więcej informacji

Więcej szczegółów

Plecak Victorinox, który Państwu prezentujemy wykonany jest z wielką dbałością o szczegóły z najwyższej jakości materiałów. Plecak posiada wyściełaną komorą na laptop 17" oraz iPad, Tablet, e Reader do 10''. Plecak marki Victorinox objęty jest 10 letnią gwarancją obejmującą wady materiału i wykonania. Plecak na laptopa idealny na co dzień jak i w podróży. - komora tylna posiada wyściełaną kieszeń na laptopa do 17", komora zamykana na zamek - komora druga posiada dużą kieszeń z siatki i przestrzeń do zagospodarowania, komora zamykana na zamek - komora trzecia zapinana na zamek posiada kieszeń na iPad, Tablet, e Reader do 10' oraz dużą kieszeń z siatki zapinaną na zamek, dodatkowe kieszenie na urządzenia peryferyjne - na przednim panelu pionowa kieszeń zapinana na zamek - na bokach kieszenie rozciągane idelane na napój - regulowane i wyściełane szelki do noszenia na plecach - z przodu regulowany pasek spinający szelki - uchwyt do przenoszenia w ręku - pojemność 29 l - waga 1,0 kg Wymiary: 33 cm x 49 cm x 18 cm. Czas realizacji zamówienia siedem dni.

W 1884 roku Karl Elsener otworzył w miejscowości Ibach, w szwajcarskim kantonie Schwyz, warsztat produkujący noże. Były to czasy, kiedy Szwajcaria była jednym z najbiedniejszych krajów w Europie.
W 1891 roku przedsiębiorstwo Elsnera wykonało pierwsze zlecenie dla szwajcarskiej armii, produkując kolekcję noży oficerskich.
Obecnie Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie: noże, torby, akcesoria podróżne, odzież, perfumy.

609,00 zł

Przy zakupie powyżej 300 zł przesyłka GRATIS!

W ofercie m.in. galanteria skórzana, teczki i torebki skórzane, portfele skórzane damskie i męskie oraz walizki. Oferujemy w najlepszej cenie galanterię skórzaną wiodących producentów: Wittchen, Roncato, Puccini, Samsonite, Wojewodzic, Verso, Garbacz, Cholewiński oraz wielu innych.

Inne przedmioty z tej kolekcji: